הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מזרק ההרזיה שכבש את העולם אושר לשימוש בארץ
05.05.16

 

 

משרד הבריאות אישר את השימוש בתרופה "סקסנדה", חצי שנה לאחר שאושרה לשימוש בארצות-הברית - כך פורסם לראשונה בחדשות 2. התרופה, המבטיחה לסייע בהורדה במשקל, כבר צוברת פופולריות רבה - אך נראה כי גם הפעם לא מדובר בתרופת קסם.

 

"סקסנדה" ותרופות נוספות מסוגה שיגיעו בקרוב לישראל מייצרות אצל המטופלים תחושת שובע. באמצעות התרופה החדשה, נרשמה ירידה ממוצעת של 10 ק"ג במשקל אצל ישראלים שכבר משתמשים בה במסגרת מחקר. ואולם, כמו לכל תרופה, יש גם חסרונות.

 

 

לידיעה מאתר גלובס >>

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
26/05/16, 19:55
תמי
מזרק ההרזיה
18/07/16, 21:09
חמודי
חמודי
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007