הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אילו חולות בסרטן השד יפיקו את מירב התועלת מטיפול ב- Everolimus?
05.05.16

 

 

מנגנון הפעולה של everolimus מערב את ה- PI3K/AKT/mTOR pathway אשר משתנה באופן תדיר בקרב החולות במחלה חיובית ל- HER2, על מנת לבחון את השפעת הנ"ל על יעילות התרופה נערך המחקר שמומן על ידי התעשייה במסגרתו בוצע ניתוח חוקר של סמנים ביולוגיים באמצעותו נעשה ניסיון לקבוע האם אבנורמאליות ספציפית עשויה לאפשר לזהות את החולות העשויות להפיק את מירב התועלת מהטיפול ב- everolimus.

 

החוקרים מצאו כי מוטציות ב- PI3KCA ואובדן של PTEN נצפו בחלק מהגידולים (30% ו- 16% בהתאמה) וכי חולות עם מוטציות ב- PI3KCA הדגימו סבירות נמוכה יותר להתקדמות של המחלה תחת טיפול ב-

(everolimus (hazard ratio, 0.67, כמו גם חולות עם (PTEN loss (HR, 0.54. חולות עם גידולים שהדגימו wild-type PI3KCA, PTEN נורמאלי או פעילות נורמאלית של ה- PI3K pathway לא הפיקו כל תועלת מהטיפול.

 

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007