הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF ממליץ על שימוש באספירין למניעת מחלות קרדיווסקולאריות וסרטן המעי הגס
21.04.16

 

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ על אספירין לצורך מניעה ראשונית של תחלואה קרדיווסקולארית וסרטן המעי הגס עבור מבוגרים בשנות ה- 50 וה- 60 שלהם המצויים בסיכון גבוה.

 

ההנחיות, עדכון של הקווים המנחים שפורסמו בשנת 2007 ו- 2009 פורסמו ב- Annals of Internal Medicine.

 

• רמות נמוכות של אספירין מומלצות למבוגרים בגילאים 50-59 המציגים סיכון של 10% לפחות לסבול מאירוע קרדיווסקולארי בעשור הקרוב, סיכון נמוך לדמם ותוחלת חיים של 10 שנים לפחות. החולים אף צריכים להביע רצון ליטול אספירין מדי יום למשך 10 שנים לפחות.
• עבור מבוגרים בגילאים 60-69 המתאימים לקריטריונים הנ"ל, ההחלטה האם להתחיל לקבל טיפול באספירין צריכה להתקבל על בסיס אינדיבידואלי.
• עבור מבוגרים מתחת לגיל 50 ומעל לגיל 69 - לא קיימות מספיק ראיות על מנת להמליץ המלצות חד משמעיות.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007