הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בחינה חדשה של מידע ישן – דיאטה עשירה באומגה 6 אינה מועילה לתוחלת החיים
21.04.16

 

החלפה של שומנים רוויים בחומצות שומן אומגה 6 אינה משפרת את התוצאות הקליניות ואף עשויה להיות קשורה לירידה בתוחלת החיים בקרב קשישים, כך מצא ניתוח חדש של מידע בן 45 שנה אשר פורסם ב- BMJ.

 

במסגרת ה- Minnesota Coronary Experiment מחקר קוהורט שנערך בין השנים 1968-73 חולקו אקראית מבוגרים שהתגוררו בבתי אבות או בבתי חולים לחולי נפש לאחת מתוך שתי דיאטות: באחת הוחלף השומן הרווי בשמנים צמחיים עשירים ב- omega-6 linoleic acid ובשנייה, דיאטת הביקורת ניתן תפריט עשיר בשומן רווי. כעת נותח מחדש המידע שעלה מהמחקר, כולל חומרים שלא פורסמו בעבר.

 

קבוצת המחקר הציגה ירידה גדולה יותר ברמות הכולסטרול בסרום בהשוואה לקבוצת הביקורת. אף על פי כן, הירידה לא תורגמה לירידה בשיעורי התמותה. בקרב הקשישים, הסיכון לתמותה היה גבוה יותר בקרב קבוצת המחקר, אך לא היה מידע מספיק על מנת לאשר את הממצאים.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007