הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 21.04.16

 

 

ה- USPSTF ממליץ על שימוש באספירין למניעת מחלות קרדיווסקולאריות וסרטן המעי הגס
ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ על אספירין לצורך מניעה ראשונית של תחלואה קרדיווסקולארית וסרטן המעי הגס עבור מבוגרים בשנות ה- 50 וה- 60 שלהם המצויים בסיכון גבוה.
תרופה הנמכרת ללא מרשם רופא עשויה להפוך את הנזק הכרוני הנגרם ליכולת הראיה ע"י MS
אנטיהיסטמין נפוץ המשמש לטיפול בסימפטומים של אלרגיות ושפעת (clemastine fumarate), הופך באופן חלקי את הנזקים הנגרמים למערכת הראייה על ידי מחלת הטרשת הנפוצה, כך מצא מחקר מוקדם.
הקשר בין הירידה ברמות זיהום האוויר ותסמינים במערכת הנשימה בקליפורניה
נראה כי הירידה המובהקת בשיעור התסמינים הקשורים לברונכיטיס בקרב ילדים הן עם והן ללא אסטמה בדרום קליפורניה, קשורה לירידה ברמות זיהום האוויר, כך על פי ממחקר שפורסם בכתב העת JAMA.
בחינה חדשה של מידע ישן – דיאטה עשירה באומגה 6 אינה מועילה לתוחלת החיים
החלפה של שומנים רוויים בחומצות שומן אומגה 6 אינה משפרת את התוצאות הקליניות ואף עשויה להיות קשורה לירידה בתוחלת החיים בקרב קשישים, כך מצא ניתוח חדש של מידע בן 45 שנה אשר פורסם ב- BMJ.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007