הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אחרי ההתאוששות היחסית: מנקיינד פירסמה תשקיף מדף להנפקה של עד חצי מיליארד ד'
19.04.16
 

 

האם מנקיינד תנצל את ההתאוששות המסוימת במחיר המניה כדי לגייס הון באופן שידלל את בעלי המניות הקיימים? חברת הביומד האמריקאית פירסמה היום בצהריים תשקיף מדף (באמצעות טופס s-3) לקראת אפשרות של הנפקת ניירות ערך בסכום של עד 500 מיליון דולר.

 

בתשקיף המדף מסבירים נציגי החברה כי ההנפקה צפויה להתבצע בכמה מנות, ובכמה אופנים ולכלול סוגים שונים של ניירות ערך, וכי הפרטים הספציפיים של כל הנפקה, לרבות המחיר והסכום יפורסמו בכל פעם שהנפקה כזאת תתבצע. מניית מנקיינד הגיבה בתחילה לפרסום התשקיף בירידות חדות, אך היא סיימה את יום המסחר בתל אביב בירידה של 2.6% בלבד. מאוחר יותר, בוול סטריט המסחר עבר לעלייה של כ-5%.

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת אורי תומר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007