הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רדהיל נערכת לביצוע השלב ה-2 בניסוי המכריע בתרופה לטיפול במחלות בדרכי העיכול
19.04.16
 

 

רשות התרופות והמזון האמריקאית (FDA) אישר בכפוף לפרוטוקול הרשמי של הפגישה עם חברת רדהיל את מבנה הניסוי בשלב השלישי והמכריע של התרופה RHB 105 שמיועדת לטיפול בחיידק H.Pylori.

 

הניסוי שצפוי להתחיל במחצית השנייה של 2016 יהיה ניסוי דו זרועי שבו החולים יוקצו באופן אקראי לאחת משתי קבוצות: מטופלים ב-RHB-105 ומטופלים בשילוב של 2 התרופות המקובלות כיום Amoxicillin ו-Omeprazole כשהחולים והרופאים המטפלים לא יידעו מי מהחולים שויך לאיזו קבוצה.


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007