הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האוצר משלם מאות מיליונים לאסותא - ואתם תרוויחו
19.04.16
 

 

ההסכם שייחתם בימים הקרובים בין המדינה לאסותא, שבמסגרתו המדינה "פודה" את ההיתר להפעיל שר"פ באסותא אשדוד במאות מיליוני שקלים ובהוספת רישיונות לשירותים רפואיים בבית החולים, הוא אבן דרך היסטורית במאבק על דמותה של מערכת הבריאות הציבורית: משרד האוצר פותח את הארנק ומשקיע כסף רב כדי לשמור על דמותו הציבורית של בית חולים חדש שקם בישראל.

 

אנחנו לא תמימים: לא רק אידיאולוגיה עומדת מאחורי ההחלטה, אלא זיהוי של אינטרסים מצד כל הצדדים במשוואה. למעשה, ההסכם שעומד להיחתם הוא מקרה נדיר למדי של Win–Win–Win מבחינת כל השחקנים: המדינה, אסותא ובעליו, קופת החולים מכבי - ובראש ובראשונה תושבי אשדוד, סביבתה והציבור.

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007