הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הכללית לבג"ץ: "המדינה מוסיפה דרישות לרפורמה בבריאות הנפש - ללא תקצוב"
19.04.16
 

 

שירותי בריאות כללית הגישה ביום חמישי עתירה לבג"ץ נגד משרדי הבריאות והאוצר בטענה כי הפרו את הסכם הרפורמה בבריאות הנפש שנחתם עמם. לטענת הכללית, המדינה מרחיבה את הדרישות מקופות החולים במסגרת הרפורמה — בלי לתקצב אותן בהתאם לשדרוגים ולתוספות הנדרשות מהקופות.

 

עוד טוענת הקופה כי "היקף השירותים שהיא נדרשת לספק במסגרת התקציב שהוקצה לכך לוקה בחוסר סבירות ומידתיות". לפי אומדן ראשוני שנעשה בכללית, ההוצאות העודפות שלה ביחס למה שהובטח וסוכם עמה בהסכם הרפורמה הן 107 מיליון שקל עד כה. "מדובר בהפרה יסודית ומקוממת של הסכם הרפורמה שנחתם עם הכללית", נכתב בעתירה.


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007