הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בעיה מוחית נוספת זוהתה בקרב חולים הנגועים בנגיף הזיקה
19.04.16

 

 

נגיף הזיקה עשוי לגרום ל- (acute disseminated encephalomyelitis (ADEM, דלקת במוח ובחוט השדרה, כך עולה ממחקר קטן שהוצג בוועידה השנתית של ה- American Academy of Neurology.

 

החוקרים זיהו שני חולים ברזילאים שפיתחו ADEM, מתוך שישה חולים שהציגו סימפטומים נוירולוגיים. שני החולים נבדקו ונמצאו חיוביים לנגיף הזיקה ואף הציגו סימני נזק בחומר הלבן במוח.

 

במרבית המקרים, חולים עם encephalomyelitis חריפה מפושטת סובלים מהתקף אחד ומחלימים בתוך שישה חודשים.

מה- CDC נמסר: "נכון להיום, לא נראה כי מקרי ADEM מתרחשים בשכיחות גבוהה כמקרי ה- Guillain-Barre syndrome, אך הממצאים האחרונים מברזיל מציעים כי על צוותי הרפואה להיות ערניים להיארעות אפשרית של ADEM ותחלואות אחרות של מערכת העצבים המרכזית הקשורות למערכת החיסון."

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007