הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקשר בין הכנסה ותוחלת החיים בארה"ב, 2001-2014
19.04.16

 

 

מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA מספק נקודת מבט חדשה על הקשר בין הכנסה ותוחלת החיים בארה"ב.


בהסתמך על רשומות מס פדראליות ומידע מהביטוח הלאומי מהשנים 1999-2014, בחנו החוקרים את שיעורי התמותה וחישבו את תוחלת החיים בהתבסס על הכנסה ביתית בגיל 40.

 

בהתבסס על 1.4 ביליון שנות-אדם של מידע, סיכמו החוקרים:


• תוחלת החיים עלתה בהדרגה עם ההכנסה. בהשוואה לנבדקים באחוזון ההכנסה הנמוך ביותר, גברים באחוזון ההכנסה הגבוה ביותר חיו 15 שנה יותר בממוצע, בעוד שנשים חיו 10 שנים יותר בממוצע. הפרש שווה ערך לחיים שלמים של עישון.
• ההבדל בתוחלת החיים גדל בין השנים 2001-2014 – נבדקים מהקבוצה שהיוותה את 5% בעלי ההכנסה הגבוהה ביותר הציגו תוחלת חיים ארוכה ב- 3 שנים, בעוד שהללו שהיוו את 5% בעלי ההכנסה הנמוכה ביותר לא הדגימו הבדל משמעותי.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007