הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אפשרות חדשה לטיפול בנגיף האבולה?
19.04.16

 

 

אפשרות חדשה לטיפול בנגיף האבולה?

 

נוגדנים חד שבטיים אנושיים נמצאו יעילים לטיפול בקופי מקוק כאשר ניתנו לאחר שהללו נדבקו באבולה.

ההתפרצות החדשה של הנגיף במערב אפריקה הדגישה את הצורך במציאת טיפולים יעילים לפתוגן. בעבר מצאו החוקרים כי קוקטייל של שלושה נוגדנים חד שבטיים המופקים מעכבר, Zmapp, יעילים לטיפול ביונקים שאינם בני אדם אשר נדבקו בנגיף האבולה, העבודה הובילה את החוקרים לבחון את היעילות הפוטנציאלית של נוגדנים חד שבטיים אנושיים.

 

החוקרים מצאו כי שורד של התפרצות הנגיף בשנת 1995 מציג נוגדנים פוטנטים לנטרול הנגיף 11 שנים לאחר שנדבק. החוקרים בודדו את הנוגדנים הללו ובדקו את יעילותם נגד הנגיף. ארבעה מהנוגדנים הללו הדגימו הן רמות קישור גבוהות והן יכולת עיכוב משמעותית של הנגיף.

 

בדיקה נוספת מצאה כי שניים מהנוגדנים אף מציגים ציטוטוקסיות כלפי תאים שנדבקו באבולה.
טיפול בשילוב של שני הנוגדנים אשר ניתן לשלושה קופי מקוק, 24 שעות לאחר שהודבקו באבולה הדגים יעילות של 100%.

 

 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007