הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"הסופרפארם של ארה"ב" נהנית מרפורמת הבריאות של אובמה
17.04.16
 

 

CVS Health היא השחקנית המובילה בארה"ב בתחום קמעונות התרופות, הפועלת מאז 1892. החברה רכשה בשנה האחרונה את פעילות בתי המרקחת של רשת הקמעונות טרגט (Target), וכעת היא מחזיקה בחמישית מענף בתי המרקחת בשוק האמריקאי. בנוסף, היא מפעילה קליניקות המספקות שירותי רפואה דחופה.

 

ואולם 60% מהכנסותיה מבוססות דווקא על תחום שאליו נכנסה ב–2008, הקרוי PBM,
(Pharmacy–Benefit Management). הכוונה לאספקת שירותי רכש תרופות בעבור ארגונים גדולים, חברות ביטוח וגופים ממשלתיים. "זה אחד התחומים הצומחים בסקטור הבריאות", אומר סרגיי וסצ'ונוק, אנליסט בכיר בבית ההשקעות אופנהיימר. "CVS נחשבת לשחקנית השנייה בתחום ה–PBM, עם נתח שוק של 25%".

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת רותי לוי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007