הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

100 מיליון בני אדם, טריליון דולר: האפליקציה הישראלית שרוצה לעזור לחולי הסרטן
17.04.16
 

 

חולי סרטן ובני משפחותיהם יודעים כי ההתמודדות עם המחלה היא מסע מאומץ וקשה. מרגע גילוי המחלה ולאורך שלבי הטיפול וההתמודדות מתעוררות שאלות רבות - לאיזה רופא כדאי לפנות? מהי התרופה הטובה ביותר המתאימה לטיפול בסוג הסרטן שאובחן? האם יש מחקרים חדשים שרלבנטיים לחולה ויכולים לשפר את איכות חייו? לעיתים עודף המידע והנגישות עלולים להגביר את הבלבול והחרדה של החולים ובמשפחות רבות ממנים מישהו שאחראי על ניהול המחלה וריכוז כל המידע החשוב לחולה.

 

אפליקציית בילונג (Belong) הישראלית, שהושקה לפני חודשיים וזמינה להורדה למכשירי סמארטפון, שואפת להיות החוליה הדיגיטלית המקשרת בין חולה הסרטן, בני המשפחה וחברים שמעורבים בטיפול למענה מקצועי-רפואי ולקהילה שמצטבר בה ידע. האפליקציה מאפשרת תקשורת ישירה למומחים במחלה, קבלת חוות דעת על פיענוח תוצאות בדיקות ומקשרת (באופן אנונימי) בין חולים לקבוצות דיון בסוגיות כמו תופעות לוואי הנגרמות כתוצאה מהטיפולים או להחליף חוות דעת על מומחים או טיפולים.

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת ענבל אורפז

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007