הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברה שמפתחת טיפול לסרטן השד מזנקת ב-17% בעקבות תוצאות מוצלחות בניסוי
17.04.16
 

 

מניית החברה אייסקיור מדיקל העוסקת במחקר, פיתוח ושווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים סרטניים באמצעות הקפאה מזנקת בבורסה ב-17%.

 

החברה עידכנה לגבי תוצאות הביניים הראשונות אותם קיבלה בניסוי במסגרת כנס האגודה האמריקאית של מנתחי השד. לדברי החברה, טיפול ההקפאה באמצעות מערכת ה-IceSense3 של החברה, להקפאת גידולים סרטניים בשד אשר נערך במסגרת ניסוי בו לקחו חלק 41 מטופלות בגילאים 90-66 אשר סובלות מגידול ממאיר בשד בגדלים שבין 0.3 ס"מ ל- 1.4 ס"מ – הראה כי אצל אף אחת מהמטופלות לא זוהתה חזרתיות של הסרטן.

 

כמו כן, הסבירה החברה כי לא נרשמו כל אירועים או סיבוכים ואף מטופלת לא קיבלה טיפול כימותרפי משלים למרות שדבר זה נתון להחלטתו הבלעדית של הרופא. עד לתאריך הדיווח טופלו במסגרת המחקר כ-70 נשים.

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת שלי אפלברג

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007