הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחלקות האשפוז הכללי, 2005-2014
17.04.16

 

משרד הבריאות מפרסם דו"ח "מחלקות האשפוז הכללי, 2005-2014" המציג מידע על פעילות האשפוז הכללי במהלך עשור בין השנים 2005-2014, מפורט לפי מחלקות. המידע מבוסס על דיווח למאגר האשפוזים במשרד הבריאות מ-38 בתי חולים ציבוריים ופרטיים, בהם פועלות מחלקות לאשפוז כללי. מטרת הפרסום היא להציג היבטים שונים של פעילות מחלקות האשפוז, להצביע על מדדי האשפוז לצרכי תכנון ולשימוש קובעי המדיניות. הפרסום הוכן באגף המידע במשרד הבריאות בהתאם לדיווח בתי החולים על הפעילות במחלקות האשפוז.

 

 

להודעת משרד הבריאות >>

 

ההודעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007