הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אטמי אוזניים מועילים למניעת פגיעה בשמיעה הקשורה לרעש
17.04.16

 

 

שימוש באטמי אוזניים במהלך קונצרטים של מוזיקה רועשת עשוי למנוע אובדן שמיעה, כך על פי מחקר קטן שנערך על ידי התעשייה ופורסם ב- JAMA Otolaryngology—Head & Neck Surgery.

 

50 מבוגרים שביקרו בפסטיבל מוזיקה שנערך בהולנד חולקו אקראית לשימוש או לאי שימוש באטמי אוזניים במשך 4.5 שעות הפסטיבל. שמיעתם נבדקה לפני ועד חצי שעה לאחר הפסטיבל.

 

כ- 8% מהמשתמשים באטמי אוזניים הציגו שינוי זמני בספי האודיוגרם שהעידו על פגיעה בשמיעה, זאת בהשוואה ל- 42% מהנבדקים בקבוצה שלא השתמשה באטמי אוזניים. החוקרים העריכו כי שלושה אנשים צריכים להשתמש באטמי אוזניים על מנת למנוע מקרה אחר של פגיעה זמנית בשמיעה.

 

לאחר הפסטיבל, השיעורים המדווחים על היארעות חדשה של טינטון היו גבוהים יותר בקרב קבוצת הביקורת (40% מול 12%).

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007