הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות סקר להמצאות COPD – המלצות מאת ה- USPSTF
17.04.16

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force שוב אינו ממליץ על ביצוע בדיקות סקר להמצאות chronic obstructive pulmonary disease בהיעדר סימפטומים.
 
ההמלצות עוקבות אחר הללו משנת 2008 ונוגעות לחולים אשר אינם ערים ל- או מדווחים על סימפטומים במערכת הנשימה (לדוגמא, שיעול כרוני, כיח, בעיות נשימה או צפצופים בנשימה).
 

לאחר סקירת הספרות לא מצא כוח המשימה כל ראיות כי בדיקות סקר שיבוצעו לאוכלוסייה זו ישפרו את איכות החיים, התחלואה או התמותה.יתר על כן, ה- USPSTF מסכם כי אבחנה של COPD טרם היארעות סימפטומים אינה משפיעה על מהלך המחלה או על הפרוגנוזה.

 

ההמלצות כוללות מעשנים בהווה או בעבר. כוח המשימה מציין כי לא נמצאו מספיק ראיות התומכות בביצוע בדיקות סקר בקרב מעשנים, ואשר יצדיקו הגדרת המלצות מיוחדות לקבוצת הסיכון הנ"ל.

 

ההמלצות עולות בקנה אחד עם אלו של קבוצות אחרות ובהן ה- American College of Physicians, ה- American College of Chest Physicians, ה- American Thoracic Society, וה- European Respiratory Society.

 
 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007