הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Inflectra – biosimilar ל- Remicade
17.04.16

 

ה- FDA הודיע כי אישר את השימוש בתרופה (Inflectra (infliximab-dyyb לטיפול במספר הפרעות הקשורות למערכת החיסון.
Inflectra דומה ביולוגית ל- (Remicade (infliximab והיא המוצר הדומה ביולוגית השני שאושר.
 

Biosimilar הוא מוצר ביולוגי שאינו מציג כל הבדלים משמעותיים בבטיחות או ביעילות בהשוואה למוצרים ביולוגיים קיימים, השוני היחיד העשוי להתקיים במוצר הדומה ביולוגית נוגע למרכיביו הלא פעילים.

 

Inflectra מיועדת לטיפול במחלת קרוהן פעילה בינונית עד חמורה בקרב חולים מגיל שש ומעלה שלא הגיבו כראוי לטיפול בתרופות אחרות כמו גם ב- refractory ulcerative colitis במבוגרים, rheumatoid arthritis (בשילוב עם methotrexate), active ankylosing spondylitis, active psoriatic arthritis ו- chronic severe plaque psoriasis במבוגרים.

 

לתרופה תצורף הערה המזהירה מפני סיכון מוגבר לזיהומים חמורים כגון שחפת, אלח דם חיידקי וזיהומים פטרייתיים פולשניים.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007