הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פריגו משיקה גרסה גנרית לשייק תזונתי לחולי סכרת שמכירותיו 120 מיליון דולר בשנה
14.04.16
 


החברה השיקה גרסה ללא מרשם רופא של השייק התזונתי שמיועד לחולי סכרת, ומסייע להקטין את רמת הסוכר בדמו של החולה


חברת פריגו השיקה גרסה ללא מרשם רופא ובמותג פרטי של רשתות הפארם של Glucerna, שייק תזונתי לחולי סכרת שמסייע להקטין את רמת הסוכר בדמו של חולה סכרת, בהשוואה לתגובת הסוכר בדמו של חולה בשייקים סטנדרטיים.

פריגו היא היצרנית הגדולה בארה"ב של תרופות ללא מרשם רופא במותג פרטי של רשתות הפארם, והיא החברה הראשונה והיחידה שמשיקה גרסה גנרית של המוצר שפותח על ידי חברת Abbott.

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007