הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע צריכה להתמודד עם מתחרה חדשה לקופקסון בשוק האירופי
14.04.16
 


סינת'ון ההולנדית קיבלה אישור לגרסה הגנרית שלה לקופקסון 20 מ"ג מכל מדינות האיחוד האירופאי, לאחר שהוכיחה שתרופתה שקולה לקופקסון בניסויים קליניים מלאים. למרות שמרבית הכנסות טבע מהתרופה מגיעות מהשוק האמריקאי, היא לא תוותר בקלות ותנסה להעביר מטופלים לגירסה גנרית של התרופה במינון של 40 מ"ג

 

חברת טבע עלולה להיתקל בתחרות גנרית לתרופת הדגל שלה - גם באירופה. חברת סינת'ון (Synthon) ההולנדית קיבלה היום (ג') אישור מרשות התרופות האירופית על כך שהגרסה הגנרית שלה לתרופה קופקסון של טבע לטיפול בטרשת נפוצה - שקולה ביעילותה ובבטיחותה לקופקסון במינון של 20 מיליגרם. זאת, לאחר שהשלימה בהצלחה את GATE - ניסוי קליני בקנה מידה גדול בשלב השלישי והמכריע.לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007