הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 14.04.16

 

 

פריגו משיקה גרסה גנרית לשייק תזונתי לחולי סכרת שמכירותיו 120 מיליון דולר בשנה
החברה השיקה גרסה ללא מרשם רופא של השייק התזונתי שמיועד לחולי סכרת, ומסייע להקטין את רמת הסוכר בדמו של החולה
טבע צריכה להתמודד עם מתחרה חדשה לקופקסון בשוק האירופי
סינת'ון ההולנדית קיבלה אישור לגרסה הגנרית שלה לקופקסון 20 מ"ג מכל מדינות האיחוד האירופאי, לאחר שהוכיחה שתרופתה שקולה לקופקסון בניסויים קליניים מלאים
טיפול אימונותרפי מחקרי לחולי סרטן, בטכנולוגיה המדוברת ביותר בעולם, יתקיים לראשונה בישראל - בבית החול
הניסוי הקליני יתקיים בחולי סרטן הלימפומה שאינה הודג'קין. ינהלו אותו חתן פרס ישראל, פרופ' זליג אשחר שפיתח את הטכנולוגיה, בשיתוף עם המערך ההמטולוגי בניהולה של פרופ' עירית אביבי.
קווים מנחים לטיפול שאינו כולל סטטינים להורדת רמות ה- LDL
ה- American College of Cardiology וה- American Heart Association פרסמו קווים מנחים חדשים לטיפול ראשוני שאינו כולל סטטינים להורדת רמות ה- LDL cholesterol במטופלים המקבלים כיום או שקיבלו בעבר טיפול בסטטינים.
FDA: המצאות מכשירים רפואיים אלקטרוניים אינה מונעת ביצוע CT
המצאות משאבות אינסולין, קוצבי לב, דפיברילטורים מושתלים ו- neurostimulators אינה מונעת את השימוש בסריקות CT, כך הודיע ה- FDA.
ה- FDA פועל להגבלת רמות הארסן האנאורגאני בדגני אורז של תינוקות
ה- FDA מציע להגביל את תכולת הארסן האנאורגאני בדגני אורז של תינוקות בצטטו ראיות אפידמיולוגיות שמצאו כי חשיפה לארסן אנאורגאני במהלך הינקות עשויה להשפיע באופן שלילי על מדדים התפתחותיים מסוימים.
טיפול כירורגי יעיל יותר מטיפול תרופתי להפחתת הסיכון לשברים על רקע Primary Hyperparathyroidism
בהשוואה למעקב בלבד, Parathyroidectomy מפחיתה את הסיכון לשברים במידה משמעותית יותר בקרב הסובלים מ- primary hyperparathyroidism, בעוד שהשימוש ב- Bisphosphonate מגביר את הסיכון לכך
שתיית קפה מפחיתה את הסיכון לסרטן המעי הגס
צרכני קפה מציגים סיכון מופחת להתפתחות סרטן המעי הגס, כך מצא מחקר מקרה-ביקורת שפורסם בכתב העת Cancer Epidemiology, Biomarkers & Prevention
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007