הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מה גרם ל-60% ממניות אינסוליין להחליף ידיים בשבוע שעבר?
12.04.16

 

אינסוליין הודיעה היום על חברה אמריקאית שתעשה שימוש במוצר שלה, והמניה זינקה ב-26%. אבל מה קרה שבלי שום הודעה מהותית ובלי שום אינדיקציה למשהו מהותי זינקה המניה בשבוע שעבר בלמעלה מ-100% ביומיים?
ביום שני שעבר החליפו 60% ממניות החברה ידיים, תוך שהמניה זינקה ב-65%
 

מניית אינסוליין זינקה היום (א'), לאחר שהחברה פרסמה הודעה משמעותית. החברה הודיעה כי חתמה על מזכר הבנות מחייב לבחינת יעילות השימוש בטכנולוגיית ה-ISTS שהיא מפתחת בשילוב התרופה של אקסולין האמריקאית, הנמצאת בניסוי Phase II בבני אדם.


תרופת אקסולין מפותחת בארה"ב ע"י חברה אמריקאית ונמצאת בניסוי קליני Phase II בבני אדם בקנדה במתן תת-עורי, ומטרתה חידוש תאי ביטא בחולי סכרת מסוג 1. חברת אקסולין תממן את בחינת שילובה של טכנולוגיית ה-ISTS שפיתחה אינסוליין, בניסויים אותם עורכת בתרופת ה-Exsulin, במטרה לשפר את ספיגת התרופה בדם ואת מהירות פעולתה.

עד כאן הכול ברור, אך בשוק ההון הורמו גם לא מעט גבות סביב ההודעה של החברה. ההודעה ששיגרה היום אינסוליין הביאה לעלייה משמעותית במניה, תוך שמחזורי המסחר בה היו גבוהים. 804 אלף מניות החליפו היום ידיים, וזאת מתוך 1.7 מיליון מניות שיש לחברה בשוק.

 

 

לידיעה מאתר גלובס >>

 

מאת ניצה כהן

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007