הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המניה קפצה ב-12% בעקבות ניסוי מוצלח בבעיות תפקוד מיני של חולדות
12.04.16
 

 

מניית מפתחת התרופות מפתח תקוה כן פייט ביופרמה מזנקת היום ב-12% בעקבות דיווח על הצלחה בניסוי רפואי בחולדות לתרופה CF602. ההודעה של החברה נלקחה ברצינות על ידי המשקיעים, ומחזור המסחר במניה הגיע עד שעה זו ליותר מ-3 מיליון שקל - פי חמישה מהמחזור הממוצע במניה - אף שבשוק היו מי שהשתעשעו מעצם ההודעה.

 

הפן המשעשע כביכול קשור לכך שההצלחה בניסוי משמעה שהמדענים של החברה הצליחו לגרום לזכרי חולדות חולי סכרת להתגבר על בעיות התפקוד המיני שלהם ולפתח זיקפה. בחברה מסבירים כי חולי סוכרת אנושיים אמורים בעתיד להיות קהל היעד המרכזי של התרופה - שכן אוכלוסייה זו סובלת לעתים קרובות מבעיות אין אונות כתוצאה מהמחלה.


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת אורי תומר


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007