הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התכנית הלאומית למניעה ולטיפול בסוכרת
12.04.16

 

סוכרת היא בין המחלות הכרוניות השכיחות ביותר ומהווה נטל כבד על החולה ומשפחתו, כמו גם על מערכת הבריאות. המחלה הינה רב מערכתית וסיבוכיה כוללים פגיעה בלב, בעיניים, בכליות, בכלי הדם ועוד.

 

שיעורי התחלואה בישראל, בדומה למדינות מפותחות ומתפתחות בעולם, נמצאים בעלייה. נכון לשנת 2011, השיעור המתוקנן לגיל בישראל (7.6% ל-100,000) נמצא מעט מעל הממוצע של מדינות OECD, אשר עומד על 6.9% ל-100,000.

 

בהנחה ששיעורי התחלואה בסוכרת ימשיכו לעלות, צפוי מספר החולים להגיע בשנת 2030 ליותר ממיליון מקרים. בהתאם לממצאי סקר הבריאות העולמי 2007-2010, 25.8% מחולים אלו יאושפזו ללילה אחד או יותר בשנה, בהשוואה ל-12.3% מקרב אלו ללא סוכרת.


 

 

להודעת משרד הבריאות >>

 

ההודעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007