הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Ticagrelor אינה יעילה יותר מאספירין למניעת אירועים קרדיווסקולאריים
07.04.16

 

 

 

נוגדת הטסיות (ticagrelor (Brilinta אינה יעילה יותר מאספירין למניעת אירועים קרדיווסקולאריים בקרב חולים לאחר שבץ איסכמי חריף או transient ischemic attack, כך על פי הודעה שפרסמה יצרנית התרופה.

 

במסגרת המחקר הבינלאומי SOCRATES, חולקו אקראית מבוגרים מגיל 40 ומעלה שחוו שבץ או TIA במהלך 24 השעות האחרונות לקבלת ticagrelor  

(90 מ"ג פעמיים ביום) או אספירין (100 מ"ג פעם ביום) למשך 90 ימים. יעדי היעילות המרכזיים של המחקר הוגדרו כהיארעות ראשונה של שבץ – איסכמי או דימומי, אוטם שריר הלב או תמותה.

 

בעוד ששיעור נמוך יותר של אירועים התרחש בקרב המטופלים ב- ticagrelor, ההבדל בין הקבוצות לא היה מובהק סטטיסטית.

 

 


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007