הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

העלות השנתית של לידות מוקדמות הקשורות לזיהום אוויר בארה"ב 4.33 ביליון דולר
07.04.16

 

 

העלויות הפינאנסיות השנתיות של כ- 16,000 לידות מוקדמות הקשורות לזיהום אוויר בארה"ב מגיעות ל- 4.33 ביליון דולר, כך עולה מדו"ח של חוקרים מה- NYU Langone Medical Center. הסכום כולל 760 מיליון דולר – עלות האשפוז הממושך בבית החולים וטיפול תרופתי ארוך טווח, כמו גם 3.57 ביליון דולר כתוצאה מאובדן פרודוקטיביות כלכלית שהינה פועל יוצא של מגבלות פיזיות ומנטאליות הקשורות בלידה מוקדמת.

 

הניתוח החדש המתפרסם ב- Environmental Health Perspectives הינו הראשון שבחן את העלויות הכרוכות בלידה מוקדמת כתוצאה מזיהום אוויר בארה"ב. במסגרת המחקר הושוו נתונים על זיהום האוויר ולידות מוקדמות במגוון ערים. לדברי החוקרים – ידוע כי זיהום אוויר מגביר את הצטברותם של כימיקלים רעילים במחזור הדם וכי הדבר גורם לעקה למערכת החיסונית ולהחלשת השלייה המקיפה את העובר, ולכן ללידה מוקדמת.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007