הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זיהומים בדרכי האוויר העליונות מגבירים את הסיכון לדלקת חריפה באוזן התיכונה בקרב תינוקות
07.04.16

 

 

כמחצית מהילודים חווים (acute otitis media (AOM במהלך שנת חייהם הראשונה והללו מציגים שיעור גבוה פי שתיים של (upper respiratory infection (URI בהשוואה לתינוקות ללא AOM, כך מדווח כתב העת Pediatrics.

 

החוקרים עקבו אחר כ- 370 תינוקות בריאים שנולדו בין השנים 2008-2014 במשך עד 12 חודשים.
שיעור ההמצאות של URI ו- AOM היה 3.2 ו- 0.67 פר שנת-ילד, בהתאמה. סה"כ, 46% מהתינוקות חוו AOM, כאשר כמעט כל האירועים התרחשו בעקבות URI. תינוקות עם AOM הציגו 4.7 URIs פר שנת-ילד, בהשוואה ל- 2.3 בקרב תינוקות ללא AOM.
 

המצאות של אחד מתוך 13 הנגיפים שנבדקו או Streptococcus pneumoniae הגבירה את הסיכון ל- URI ו- AOM. הנקה הפחיתה את הסיכון הן ל- URI והן ל- AOM.

 

 

 
הידיעה הועברה על ידי מערכת PharmaLine
 
 
 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007