הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון חדש נגד שפעת יגן מפני זנים מרובים של הנגיף, כולל H1N1
07.04.16

 

 

חוקרים מאוניברסיטת ג'ורג'יה ומחברת Sanofi Pasteur, הודיע על פיתוחו של חיסון חדש המגן מפני מספר זנים פנדמיים ועונתיים של ה- H1N1 influenza. הממצאים אף פורסמו ב- Journal of Virology.

 

"הבעיה העיקרית עם החיסון הנוכחי היא כי עלינו לשער מהם הזנים הנפוצים ביותר מדי שנה ולפתח את החיסון סביב הערכות אלו," ציינו החוקרים. הפיתוח החדש יגן מפני זנים שונים של הנגיף בעת ובעונה אחת כך שאנו מאמינים כי יום אחד נוכל להחליף את ה"טיפול המקובל" בחיסון רחב.

 

החוקרים נעזרו בטכנולוגיה המכונה (Computationally Optimized Broadly Reactive Antigen (CORBA על מנת לייצר 9 אבות טיפוס של תרכובות סינתטיות שנבנו בעזרת ריצוף גנטי של זנים מרובים של נגיף האינפלואנזה.

 

היות והחיסון נבנה על סמך ריצוף גנטי של זנים שונים, הוא עשוי להגן מפני זנים רבים לאורך מספר שנים, ציינו החוקרים. כך יתאפשר גם ייצור לאורך כל השנה היות ולא יהיה צורך להמתין עם ייצור החיסון עד שיזוהו הזנים הנפוצים ביותר.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007