הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הונאת קרנות הסרטן: משכורות עתק וחופשות יוקרה בכספי תרומות שנועדו לחולים
31.03.16
 


ארבע קרנות אמריקאיות למאבק בסרטן, שגייסו יותר מ-187 מיליון דולר ב-4 שנים, הוגדרו כהונאה; הכסף הגדול זרם לנשיא ולעובדים, ואילו חולי הסרטן קיבלו מתנות חסרות ערך כמו דוגמיות סבונים וחטיפים מתוקים

 

שתי קרנות צדקה למאבק בסרטן שפעלו בארה"ב והוגדרו כמתחזות על ידי נציבות הסחר הפדרלית (FTC), הגיעו להסדר בתיק הונאה גדול וישלמו קנס של 75.8 מיליון דולר, נוסף על סגירתן.

 

נציבות הסחר קבעה כי נשיא שתי הקרנות, ג'יימס ריינולדס, ועובדים אחרים בהן, מימנו לעצמם משכורות של שש ספרות וחופשות יוקרה, בכספי תרומות שנועדו לחולי סרטן. רוב הדברים שקיבלו החולים היו חסרי כל ערך, כמו דוגמיות של סבונים, חטיפים מתוקים וכרטיסי ברכה ריקים, לפי מסמכי בית המשפט.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מתוך ניו יורק טיימס


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007