הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

WHO: נגיף הזיקה קיים כיום ב- 38 מדינות, קשור להיארעות Guillain-Barré
31.03.16

 

 

נגיף הזיקה התפשט עד היום ב- 38 מדינות וטריטוריות, כך מסרה מנכ"ל ה- WHO, Margaret Chan. מהנ"ל, 12 דיווחו על עלייה בשיעור ההיארעות של Guillain-Barré syndrome או על ראיות מעבדתיות להימצאות נגיף הזיקה בקרב מטופלים עם GBS.

 

יתר על כן, נמצא קשר בין הימצאות הנגיף ובין microcephaly בפנמה, וקולומביה בוחנת כיום האם קיים קשר בין הנגיף ובין מקרי microcephaly במדינה. נכון להיום, ברזיל אישרה מעל ל- 900 מקרים של microcephaly הקשורים לזיקה. באזורים אחרים, הנגיף לא נמצא פרק זמן ארוך מספיק על מנת להשפיע על הריונות שהסתיימו במועדם.

 

ד"ר צ'ן מסרה, "קיים כיום קונצנזוס מדעי כי נגיף הזיקה גורם להפרעות הנוירולוגיות הנ"ל, אף על פי שהקשר עדיין לא הוכח מדעית." 14 צוותים ב- 5 מדינות שוקדים על פיתוח חיסון, היא מסרה.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007