הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופות מבוססות Incretin לטיפול בסוכרת אינן קשורות להיארעות אי ספיקת לב
31.03.16

 

 

השימוש בתרופות מבוססות incretin לטיפול בסוכרת סוג 2 – כולל dipeptidyl-peptidase 4 (DPP-4) inhibitors
 
 ו- glucagon-like peptide 1 analogues – אינו מגביר את הסיכון לאשפוזים עקב אי ספיקת לב, כך מצא מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
 
(מחקרים קודמים מצאו עלייה בסיכון לאשפוזים עקב אי ספיקת לב בקרב מטופלים ב- DPP-4 inhibitor – saxagliptin).
 

בהסתמך על קוהורט של 1.5 מיליון מבוגרים הנוטלים תרופות שאינן אינסולין לטיפול בסוכרת השוו החוקרים את הנבדקים שאושפזו עקב אי ספיקת לב עם אלו שאושפזו מסיבות שונות לאי ספיקת לב. טיפול בתרופות מבוססות incretin לא נמצא קשור עם סיכון מוגבר לאשפוז כתוצאה מאי ספיקת לב, בהשוואה לשימוש בתרופות אוראליות אחרות לטיפול בסוכרת. תוצאות דומות נצפו בקרב מטופלים עם וללא היסטוריה של אי ספיקת לב.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007