הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Cinqair לטיפול באסטמה חמורה
31.03.16

 

ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה (reslizumab (Cinqair כטיפול תחזוקה לאסטמה חמורה. התרופה מיועדת למבוגרים שאינם מצליחים להשיג שליטה על מצב מחלתם תחת הטיפול הנוכחי אותו הם נוטלים.

 

התרופה - humanized interleukin-5 antagonist monoclonal antibody – המוריד את רמת האוזינופילים בדם – ניתן באינפוזיה פעם בחודש. התרופה חייבת להינתן במרפאה ותחת ניטור על מנת לוודא כי לא מתרחשת תגובה אלרגית (anaphylaxis).

 

ארבעה מחקרים מצאו כי נבדקים עם אסטמה חמורה שטופלו ב- reslizumab או בפלסבו מצאו כי המטופלים בקבוצות המחקר סבלו משיעור נמוך יותר של התקפים ופרקי זמן ארוכים יותר בין התקף אחד למשנהו. התרופה אף שיפרה משמעותית את תפקוד הריאות.

 

Anaphylaxis, סרטן וכאבי שרירים הינם תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של התרופה.

 
 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007