הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קנאבקיס פותחת במחקר קליני בבי"ח רמב"ם
29.03.16
 
החברה הודיעה למשקיעים כי המחקר יבחן סימנים לפעילות אנטי סרטנית של הקנאביס במערכת העיכול

 

חברת קנאבקיס (Cannabics Pharmaceuticals) מודיעה היום למשקיעה כי היא מתחילה במחקר קליני בבית החולים רמב"ם בחיפה בתרופה שלה - גלולה המבוססת על צמח הקנאביס לשחרור מושהה שנועדה לסייע לחולי סרטן בשלב מתקדם

 

על פי החברה, זהו אחד המחקרים הקליניים הראשונים בעולם אשר בוחנים את השפעת הקנביס במערכת העיכול. מחקר קליני זה יבחן סימנים לפעילות אנטי-סרטנית כגון משקל, תיאבון ואיכות חיים בחולים עם תסמונת תשישות כרונית ואנורקסיה בשלבי סרטן מתקדם.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
מאת דרור רייך

 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007