הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תמותה מוקדמת נצפית בקרב הסובלים מתסמונות על הספקטרום האוטיסטי
29.03.16

 

רקע: הוצע כי קיימת תמותה מוקדמת בקרב הלוקים ב- (autism spectrum disorder (ASD.

 

מטרות: לבחון את שיעורי התמותה מכל הסיבות והן את שיעורי התמותה מסיבות ספציפיות בקרב הלוקים ב- ASD, כמו גם לבדוק האם ישנה השפעה למגדר ולרמה האינטלקטואלית.

 

שיטות: (Odds ratios (ORs חושבו עבור 27,122 נבדקים עם ASD אשר הושוו עם 2,672,185 נבדקים ממגדר, גיל ומקום מגורים דומים שהיוו את קבוצת הביקורת.

 

תוצאות: לאורך תקופת המעקב, 24,358 (0.91%) מהנבדקים באוכלוסיה הכללית נפטרו, בעוד שהשיעור עבור נבדקים עם ASD היה 706 (2.60%; OR = 2.56; 95% CI 2.38–2.76).
 
ניתוח שבוצע על פי גורמי תמותה ספציפיים הדגים שיעורי תמותה מוגברים בקרב הלוקים ב- ASD עבור כמעט כל הקטגוריות שנבדקו. שיעורי התמותה ודפוסיה הושפעו במידה מועטה על ידי המגדר והרמה האינטלקטואלית.

מסקנות: שיעורים גבוהים יותר של תמותה מוקדמת נצפו בקרב הנבדקים מקבוצת המחקר, עקב מגוון מצבים רפואיים.

 
 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007