הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תומכן מתכלה ראשון מסוגו הומלץ לאישורו של ה- FDA
29.03.16

 

פאנל מייעץ ל- FDA המליץ לאחרונה כי הסוכנות תאשר את הסטנט המתכלה (Biodegradable) הראשון מסוגו.

 

מטרתו של ה- Absorb GT1 Bioresorbable Vascular Scaffold להוות אלטרנטיבה לסטנט המתכתי הקבוע עבור החולים במחלת לב איסכמית. התומכן משחרר everolimus למשך כשנה אחת ולאחר מכן הוא מתכלה במשך כשנתיים נוספות.

 

התומכן אשר כבר מאושר כיום לשימוש ברחבי אירופה נבדק על ידי ה- Division of Cardiovascular Devices של ה- FDA תחת בקשת האישור (P150023 - Premarket Approval (PMA.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
17/01/19, 15:39
אלי
תומכן מתכלה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007