הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.03.16

 

 

התנהלות בהגשת בקשות לרישיון תמרוקים פלוני
בקשות לרישיון תמרוק פלוני מוגשות לאגף הרוקחות ומטופלות ע"י המחלקה לרישום תמרוקים. תמרוקים הינם מוצרי צריכה הנמכרים לכל בית בישראל. התמרוקים כוללים מוצרים לתינוקות, מוצרים להגנה מפני קרינת השמש מוצרי ניקוי וטיפוח ומוצרים לחלל הפה. תוכן תיק הבקשה כולל מידע על איכות ובטיחות התמרוק
ה- FDA מפרסם המלצות חדשות לתרומת איברים על מנת להתמודד עם איום נגיף הזיקה
על מנת להימנע מהדבקה אפשרית בנגיף הזיקה ממליץ ה- FDA להכריז על תורם האיברים כבלתי כשיר לתרומה באם במהלך ששת החודשים האחרונים:
השריית לידה בשבוע ה- 39 להיריון אינה מגבירה את הסיכוי ללידה קיסרית בקרב אמהות מבוגרות
השריית לידה המבוצעת בשבוע ה- 39 להיריון בקרב נשים המוגדרות כבעלות גיל אימהי מאוחר – המבוצעת פעמים רבות על מנת להפחית את הסיכון למוות של העובר – אינה מגבירה את הסיכון ללידה קיסרית, כך מצא מחקר שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
מפעלים פרמצבטיים, יבואנים, בתי מסחר ומעבדות שירות מפוקחים בישראל / חו"ל
רשימת מפעלים פרמצבטיים, יבואנים, בתי מסחר ומעבדות שירות מפוקחים בישראל / חו"ל
פורסמו קווים מנחים חדשים לטיפול בתסמונת התעלה הקרפלית
ה- American Academy of Orthopaedic Surgeons פרסמה קווים מנחים חדשים לטיפול בתסמונת התעלה הקרפלית (Carpal Tunnel Syndrome).
משרד התחבורה האמריקאי אוסר על השימוש בסיגריות אלקטרוניות בטיסות מסחריות
משרד התחבורה האמריקאי הודיע כי מעתה יאסור על השימוש בסיגריות אלקטרוניות בטיסות מסחריות. ההחלטה תחייב את כל החברות האמריקאיות והזרות הטסות אל, מ-, ובתוך ארה"ב.
Meta-Analysis: רדיותרפיה לטיפול בסרטן הערמונית קשורה עם עלייה קלה בסיכון לסרטן שניוני
רדיותרפיה לטיפול בסרטן הערמונית קשורה עם עלייה קלה אך מובהקת סטטיסטית בסיכון לסרטן שניוני של השלפוחית והמעי הגס, כך מצאה meta-analysis שפורסמה ב- BMJ.
ביולייט לא עברה את חומת הנאסד"ק
חברת הביומד מת"א ניסתה לגייס כ-12 מיליון דולר בעזרת חתמי ההנפקה האמריקאים בכדי לעמוד בקריטריונים של כניסה למדד אך לא צלחה את שלב התמחור (PRICING); מניית החברת צונחת במהלך המסחר
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007