הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"האונקולוגים נפגשים בעיקר בכנסים שממומנים על ידי תעשיית התרופות"
6.03.16
 

 

מי ומה קובע איזו תרופה תזכה לבאזז תקשורתי ורפואי ובקרב החולים, ואיזו תישאר בצל? האם אלה הממצאים האובייקטיביים של מחקרים והעדויות הקליניות נטו, או שגם חברות התרופות (שמשקיעות כמחצית מהכנסותיהן העצומות במכירות, שיווק והנהלה) משפיעות על הבחירות המרשמיות שעושה הרופא?


"חברות התרופות עובדות כיום במידה רבה כמו תעשיית האופנה, והאופנה האחרונה היא אימונותרפיה. כל מי שיש לו סטארט־אפ בתחום - המניות שלו נוסקות", אומר פרופ' מולי בן ששון, חוקר סרטן מבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית.

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת רוני לינדר-כץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007