הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הרופא שחלה בסרטן - וגילה שהתרופה יקרה מדי
6.03.16
 

 

הסרטן, ערמומי שכמותו, אינו מבחין בין דם לדם. לפעמים הוא פוגע גם ברופאים, כולל בכאלה שישבו בעבר בוועדת סל התרופות וחרצו גורלות. רופא כזה הוא ד"ר חגי קדם. בתפקידו הנוכחי הוא מנהל האגף לתכנון מדיניות במינהל לתכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות, ולפני כן כיהן בתפקידים ניהוליים בכירים בקופות החולים כללית ומכבי, ואפילו כיהן כנציג מכבי לוועדת סל התרופות במשך שנתיים.

 

לפני כעשור אובחנה אצל קדם מלנומה, הוא נותח, ולמשך כמה שנים חשב שהמחלה מאחוריו. ב–2013 התפרצה המחלה מחדש, בגרסה סוערת בהרבה, כולל גרורות בכבד, בריאות ובמוח. במהלך התקופה הזו הוא טופל, בדרגות שונות של הצלחה, במיטב התרופות היקרות שיש לרפואה להציע, כולל קיטרודה, שאותה קיבל בתחילה כטיפול חמלה ולאחר מכן נכנסה לסל התרופות עבור חולים במצבו.


 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת רוני לינדר-כץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007