הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC ממליץ לנשים בהיריון להימנע מלבקר באולימפיאדת הקיץ
6.03.16

 

 

ה- CDC ממליץ לנשים הרות להימנע מלנסוע לאולימפיאדת הקיץ השנה. המשחקים האולימפיים ייערכו השנה בין ה- 5-21 לאוגוסט והמשחקים הפארה-אולימפיים ב-7-18 לספטמבר בריו-דה-ז'נרו, ברזיל, המדינה המצויה בלב התפרצות נגיף הזיקה.

 

הסוכנות ציינה כי על נשים בהיריון החייבות לבקר במשחקים להתייעץ עם רופא טרם נסיעתם ולנקוט באמצעי זהירות מתאימים מפני חשיפה ליתושים, המפיצים את נגיף הזיקה. נשים הרות שבני זוגן צפויים לבקר באולימפיאדה צריכות להימנע ממגע מיני עם שובם של בני הזוג, למשך כל ההיריון או להשתמש בקונדומים במהלך כל מגע מיני, היות וקיימות כעת ראיות כי נגיף הזיקה יכול לעבור במגע מיני.

 

יתר על כן, נשים המנסות להרות צריכות להיוועץ בצוותי הרפואה בנוגע לסיכונים הכרוכים בנגיף הזיקה טרם יבקרו במשחקים, ציינה הסוכנות.

 

הממצאים נותרו בעינם גם לאחר התחשבות בגורמי סיכון שונים, כולל גילה של האם, משקל, עישון וסוכרת.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007