הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקשר בין סינקופה והירעות תאונות דרכים
6.03.16

 

 

הטיפול באפיזודות של סינקופה מגביר את הסיכון לתאונות דרכים, כך על פי מחקר תצפית שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

בהתבסס על מחקר קוהורט לאומי מדנמרק, זיהו החוקרים כ- 41,000 מבוגרים שטופלו בפעם הראשונה עקב סינקופה בבית החולים או בחדר המיון. לאורך חציון מעקב של שנתיים, שיעור ההיארעות הכללי של תאונות דרכים שדרשו טיפול רפואי היה גבוה יותר בקרב הללו שטופלו עקב סינקופה בהשוואה לכלל האוכלוסייה (20.6 מול 12.1 פר 1000 שנות אדם). הסיכון לתאונות דרכים היה גבוה באופן מובהק סטטיסטית 4 שנים לאחר הסינקופה. גברים מבוגרים הציגו את הסיכון הגבוה ביותר.

 

החוקרים ציינו כי לא היה מידע זמין לא בנוגע לגורמים לסינקופה ולא בנוגע לגורמים לתאונות הדרכים.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007