הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדיוונד חתמה על הסכמי הפצה של התרופה נקסובריד בהודו ובסרי לנקה
01.03.16
 

החברה, שבשליטת כלל ביוטכנולוגיה, תפיץ באופן בלעדי את התרופה NexoBrid - המשמשת להסרת רקמות עור פגועות בחולים עם כוויות מדרגה בינונית וקשה

 

חברת מדיוונד שבשליטת כלל ביוטכנולוגיה  (46%) חתמה על הסכם הפצה בלעדי של התרופה NexoBrid בהודו בנגלדש וסרי לנקה.

 

נקסובריד משמשת להסרת רקמות עור פגועות בחולים עם כוויות מדרגה בינונית וקשה, וקיבלה אישור שיווק מסוכנות התרופות האירופית (EMA) וממשרדי הבריאות בישראל ובארגנטינה. הסכם זה מצטרף להסכמי הפצה נוספים שנחתמו באמריקה הלטינית, באסיה ובחבר המדינות כחלק מהאסטרטגיה של מדיוונד להרחיב את השיווק של נקסובריד.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007