הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ילדים עם עודף משקל המפתחים השמנה עשויים לפתח במהירות גם יתר לחץ דם
1.3.16

 

 

ילדים העוברים ממצב של עודף משקל להשמנה בפרק זמן קצר יחסית עשויים לעמוד בפני סיכון מוגבר ללקות ביתר לחץ דם, כך על פי מחקר אורך רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

במסגרת המחקר שהתבסס על רשומות בריאות אלקטרוניות נבדקו ה- BMI ולחץ הדם של כ- 100,000 ילדים בגילאים 3-17 שנים ללא יתר לחץ דם מארה"ב. לאורך כ-3 שנות מעקב, שיעור ההיארעות של יתר לחץ דם היה 0.3%. בהשוואה לילדים ששמרו על משקל תקין, ילדים שנותרו שמנים או שעברו ממצב של עודף משקל למצב של השמנה הציגו סיכון גבוה פי 2-3 לפתח יתר לחץ דם.

 

"הראיות מעידות אילו ילדים מצויים בסיכון לפתח יתר לחץ דם ובאיזו מהירות" ניתן להיעזר בממצאים על מנת להסביר להורים ולילדים את הסיכונים הכרוכים בהשמנה ואת החשיבות של השמירה על משקל תקין.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007