הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש תומך בשימוש ב- Prednisolone כטיפול קו ראשון למחלת ה- Gout
1.3.16

 

 

Prednisolone – indomethacin יעילים במידה דומה להקלה על כאבי פרקים בקרב חולי gout, כך מצא מחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine. החוקרים ציינו כי בעוד שבארה"ב, הקווים המנחים תומכים בשימוש בקורטיקוסטרואידים אוראליים לטיפול ב- gout, ההמלצות מתבססות על מחקרים קטנים ועשויים שלא להיות תקפים באופן גורף יותר.
 
מעל ל- 400 מבוגרים עם gout חריפה שהגיעו לחדרי המיון בהונג-קונג חולקו באופן אקראי לקבלת prednisolone או indomethacin למשך חמישה ימים. החולים תיעדו את הסימפטומים שלהם ביומנים למשך 14 ימים לאחר הביקור בחדר המיון.
 

שתי הקבוצות נהנו מהפחתה מובהקת סטטיסטית בציון הכאב, ללא הבדלים מובהקים סטטיסטית בין הקבוצות. לא נצפו כל תופעות לוואי משמעותיות, למרות שאירועים קלים (לדוגמא, סחרחורות, בחילות) היו נפוצים יותר בקרב המטופלים ב- indomethacin.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007