הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קווים מנחים חדשים מקנדה אינם ממליצים על ביצוע בדיקות סקר להמצאות סרטן המעי הגס לאנשים המצויים בסיכון
1.3.16

 

 

ה- Canadian Task Force on Preventive Health אינו ממליץ על ביצוע בדיקת קולונוסקופיה ככלי סקר ראשון עבור מבוגרים מגיל 50 ומעלה ללא סימפטומים, שאינם מצויים בסיכון גבוה ללקות בסרטן המעי הגס. הקבוצה מציינת כי אין ראיות מספיקות המעידות כי קולונוסקופיה יעילה יותר מבדיקות סקר אחרות, בעיקר (FIT)

fecal immunochemical testing.

 

 

בין שאר ההמלצות לאנשים המצויים בסיכון ממוצע שפורסמו ב- Canadian Medical Association Journal:

 

 

• מבוגרים בגילאים 50-74 צריכים להיבדק מדי שנתיים באמצעות (guaiac fecal occult blood testing (gFOBT או fecal immunochemical testing (FIT), או מדי 10 שנים באמצעות flexible sigmoidoscopy.
• מבוגרים מגיל 75 ומעלה אינם צריכים להיבדק בבדיקות סקר.
 

 

מנגד, בשנת 2015 פרסם ה- Preventive Services Task Force האמריקאי טיוטת קווים מנחים לביצוע בדיקות סקר למבוגרים בגילאים 50-75 אשר המליצה על ביצוע בדיקת קולונוסקופיה מדי 10 שנים, FIT או gFOBT מדי שנה או flexible sigmoidoscopy מדי 10 שנים ו- FIT מדי שנה.

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007