הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Briviact לטיפול ב- partial onset seizures
1.3.16

 

 

ה- FDA אישר את התרופה (brivaracetam (Briviact כתוספת לטיפול הניתן עבור partial-onset seizures לחולי אפילפסיה מגיל 16 ומעלה.
 
Brivaracetam הינה selective high-affinity synaptic vesicle protein 2A ligand.
 

האישור מתבסס על שלושה מחקרים קליניים שהשוו מעל ל- 1,500 חולים, המחקרים מצאו כי תוספת של brivaracetam לטיפול הניתן, הפחית את תדירות ההתקפים.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר כללו סחרחורות, עייפות, בחילות והקאות.

 

לאפילפסיה גורמים אפשריים שונים ומגוונים ובהם שבץ, זיהומים, גידולים, פגיעת ראש טראומטית והתפתחות אב-נורמאלית של המוח. במקרים רבים הגורם הספציפי אינו ידוע. אפילפסיה היא אחד מהגורמים העיקריים הפוגעים במוח. כ- 5.1 מיליון אמריקאים מציגים היסטוריה של אפילפסיה וכ- 2.9 מיליון סובלים מאפילפסיה פעילה.

 
 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007