הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עוד 300 מיליון שקל בשנה לסל התרופות - לעג לרש
23.2.16

 

 

אתמול בישיבת ועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת התחיל באופן לא רשמי המשא ומתן לקראת הגדלתו הדרמטית של סל התרופות הממלכתי. השאלה כעת היא לא אם יהיה פתרון שיאפשר לממן לציבור גדול בהרבה של חולים תרופות "מאריכות" או "מצילות" חיים (או בקיצור, בעיקר תרופות יקרות מאוד לסרטן ומחלות קשות), אלא מה יהיה המנגנון - הסל הציבורי הממלכתי או הביטוחים המשלימים.

 

 שר הבריאות יעקב ליצמן אמנם הציג עמדה נחושה ביותר להכניס את התרופות לביטוח המשלים, אך גם השאיר פתח מסוים לוותר על הכוונה הזאת - אם יהיה עדכון כספי דרמטי של הסל הציבורי, "ולא תוספת של 100 או 200 מיליון שקל" (שהם 400–500 מיליון שקל בשנה).
 
 
 רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007