הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ליצמן יפיל את הממשלה אם תטורפד יוזמתו להכנסת תרופות מצילות חיים לשב"ן
23.2.16
 
שר הבריאות, יעקב ליצמן, נחוש לקדם הצעת חוק ממשלתית להכנסת תרופות מצילות ומאריכות חיים לביטוחים המשלימים (המכונים גם שב"ן, אוט שירותים בריאות נוספים) של קופות החולים. נחוש עד כדי כך, שלדברי אנשים בסביבתו הוא יהיה מוכן להפיל את הממשלה אם המהלך יטורפד.

 

לדיון שנערך היום (ב') בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת, הגיע ליצמן חדור רוח קרב, תקף את משרד האוצר המתנגד ליוזמה, אמר כי האוצר "לא ינהל את משרד הבריאות", והודיע כי הוא מתכוון להעביר את היוזמה בחקיקה כבר בתקופה הקרובה.
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007