הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Pioglitazone למניעה שניונית לאחר היארעות Ischemic Stroke או Transient Ischemic Attack
23.2.16

 

 

Pioglitazone המפחית את העמידות לאינסולין עשוי לסייע למניעה שניונית של אירועים וסקולאריים, כך מצא מחקר שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

כ- 3,900 נבדקים עם עמידות לאינסולין (אך ללא סוכרת) והיסטוריה של ischemic stroke או transient ischemic attack בעת האחרונה חולקו באופן אקראי לטיפול יומי ב- pioglitazone או בפלסבו במסגרת מחקר בינלאומי.

 

לאחר חציון מעקב של כמעט 5 שנים, הקבוצה שטופלה ב- pioglitazone הציגה שיעור היארעות נמוך יותר של שבץ או אוטם שריר הלב (0.9% מול 11.8%) – היעד המרכזי של המחקר. שיעור ההיארעות של סוכרת (יעד משני) היה נמוך יותר אף הוא בקרב המטופלים ב- pioglitazone. אף על פי כן, עלייה במשקל של למעלה מ- 4.5 ק"ג, בצקות ושברים היו נפוצים יותר בקרב המטופלים בתרופה.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007