הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מגמות השימוש בנוגדי דיכאון בקרב נשים אמריקאיות בשנות הפוריות שלהן
23.2.16

 

 

דיכאון משפיע על כמעט 30% מהנשים האמריקאיות בגיל הפוריות וכמו כן, קיים קשר בין דיכאון לא מטופל ובין היארעות תופעות לא רצויות אצל האם והיילוד. אף על פי כן, השימוש בנוגדי דיכאון מסוימים במהלך ההיריון נמצא קשור עם עלייה קלה בסיכון לאנומאליות מולדות.

 

על מנת להעריך את שכיחות השימוש בנוגדי דיכאון בקרב נשים במהלך שנות הפוריות שלהן (גיל 15-44), ניתח ה- CDC מידע שנלקח ממאגר של חברות ביטוח פרטיות בארה"ב מהשנים 2008-2013 שכלל כ- 4 מיליון נשים.

 

באופן כללי, 15.4% מהנשים משכו מרשמים לנוגדי דיכאון. האחוז עלה עם הגיל, מ- 8.3% (בגילאים 15-19) ל- 20.9% (בגילאים 40-44). מבין נוגדי הדיכאון, sertraline הייתה התרופה שנרשמה בשכיחות הגבוהה ביותר (3.3%).

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007